4041 Väggur
Kartellur, brons. Höjd: 38
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
2263 Väggur
Kartellur, Mässing / brons. Höjd: 80
Såld: 2.000 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
5028 Väggur
Såld: 6.400 kr
Såldes den 29 oktober 2018
3204 Väggur
+ barometer, brons, höjd: 42-44
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 juni 2017 -
4338 Väggur
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 december 2016 -
1434 Väggur
Kartellur, Louis XVI, brons, höjd: 53 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 11 januari 2016
2177 Väggur
brons, 1800-tal, höjd: 54 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2016 -
3317 Väggur
Brons, Frankrike, A la Renaissadse, höjd: 52
Såld: 1.300 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
1225 Väggur
förgylld brons, sent 1800-tal, höjd: 54
Såld: 2.100 kr
Såldes den 15 februari 2010